Momentálne pracujeme na odstránenie chyby - nefungujúce embedy v starších filmoch.
Ďakujeme za pochopenie.

VŠETKY NOVINKY UŽ OPRAVENÉ, pokiaľ Vám niečo chýba, kontaktujte nás na [email protected]
s pozdravom team najfilmy a najserialy

po novom S MINIMOM REKLÁM a VYSKAKUJÚCICH OKIEN

VideoNávod

AKO SPUSTIŤ VIDEO / Zavrieť Reklamu:
Q: Kde a ako sa zapína video?
A: Videa sú umiestnené na viacerých zdrojoch – YouWatch, ExaShare, FlashX... Po zapnutí videa sa zobrazí reklama, kt. stačí zavrieť. Na reklamu netreba klikať ale zavrieť ju krížikom - . V prípade, že video nefunguje treba prepnúť na iný zdroj. Ak je video vymazané treba nám ho nahlásiť.

AKO ZAPNÚŤ TITULKY:
Q: Kde sa zapínajú titulky v prípade, že niesu priamo vo videu?
A: V prípade, že titulky niesu nahraté priamo vo videu a máte ich vypnuté, zapínajú sa dole v pravo pri hlasitosti, pri prehravačí YOUWATCH je to ikonka bublina pri ostatných prehrávačoch ikonka CC.


AKO VYPNÚŤ ADBLOCK:
Q: Ako a kde vypnem AdBlocku ?
A: vypnutie AdBlocku je veľmi Jednoduché.

U Mozzila Firefox nájdete malú červenú ikonku v pravom hornom rohu obrazovky, vedľa adresného riadku (pod krížikom pre zrušenie okna). Kliknite na ňu pravým tlačidlom myši a vyberte "Vypnúť pre túto stránku" alebo môžete a AdBlock vypnúť trvalo. 

U prehliadača Google Chrome kliknite na ikonku možnosti (pod krížikom pre zrušenie okna) tam nájdete malú červenú ikonku , Kliknite na ňu a vyberte možnosť pozastaviť AdBlock alebo možnosť nepoužívať na tejto stránke .


PLAYLIST:
Q: Načo slúži playlist?
A: Playlist slúži na uloženie Vašich obľúbených videí. Videá stačí premiestniť do playlistu. Pripravili sme ho bez nutnej registrácie, teda stačí zadať meno a heslo.


VÍRUS:
Q: Môj antivírový program vyhadzuje hrozbu, ktorú našiel na weboch NajFilmy.sk | NajSerialy.sk. JE TO VÍRUS, ktorý ohrozuje môj PC/mobilné zariadenie ?
A: Antivírový program vypisuje hrozbu práve kvôli reklamám. Žiadne vírusy niesu na webe, antivírovým programom sa nepáčia vyskakovacie okná. Je to len reklama, ktorú stačí zavrieť


Otázky budeme postupne dopĺňať.
s pozdravom team Klokan.TV | NajFilmy.sk | NajSerialy.sk

Otvoriť playlist Načítať playlist Uložiť playlist Sem potiahni filmy, ktoré sa ti páčia...