Convoy 48 (2017)

Koridor bessmertiya, Koridor bessmertija

České titulky

Dráma , Vojnový

58%
72.9% (14)
Prehraj film
UPOZORNENIE Pravdepodobne pristupujete na túto stránku zo štátu, ktorý je blokovaný.

-> ZÍSKAJTE POVOLENIE NA 5 HODÍN
Pre krátkodobé povolenie (5 hodín) stačí keď overíte, že nie ste robot tu:

-> ZÍSKAJTE DLHODOBEJŠIE POVOLENIE
Pre dlhodobejšie povolenie prístupu nám prosím napíšte správu na náš Facebook alebo e-mail:
FACEBOOK: https://www.facebook.com/najfilmynajserialy E-MAIL: [email protected]
Convoy 48 (2017) online film

Informácie k filmu Convoy 48 (2017)

Dĺžka: 125 min
Krajina pôvodu: Rusko
Režisér: Fjodor Popov
Herci: Arťom Alexejev, Anastasija Cibizova, Světlana Smirnova-Kacagadžijeva, Darja Ekamasova, Igor Jasulovič, Alexandr Jacenko, Anatolij Gorjačev, Tagir Rachimov, Jelena Těpljašina, Ivan Šibanov, Taťjana Ljalina, Alexandr Oblasov, Lidija Kopina, Alexej Šutov, Dmitrij Gudim, Jekatěrina Mironova, Anastasija Gribova, Sergej Vasiljev, Alexandr Korotkov, Arťom Melničuk, Vasilij Ignatič
Scenár: Fjodor Popov
Kamera: Maxim Šinkorenko
Hudba: Andrej Golovin

Pozri si aj ďalšie filmy

Narok 6 metre (2018)
Narok 6 metre (2018)

Narok 6 metre (2018)

Akčný | Thriller |
České titulky CZ Tit
Dobytí Tygří hory (2014)
Dobytí Tygří hory (2014)

Dobytí Tygří hory (2014)

Akčný | Dobrodružný |
Český dabing CZ Dab
Star Wars: Poslední z Jediů (2017)
Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

Akčný | Dobrodružný |
Český dabing CZ Dab
Leví kráľ (2019)
Leví kráľ (2019)

Leví kráľ (2019)

Animovaný | Dobrodružný |
České titulky CZ Tit
Godzilla II: Kráľ monštier (2019)
Godzilla II: Kráľ monštier (2019)

Godzilla II: Kráľ monštier (2019)

Akčný | Dobrodružný |
Český dabing CZ Dab
Komentáre

OldNoe 05.10.2019 23:53:18

Nízkonákladový film. Veľmi emotívny, spolutvorený kvalitnou romantickou hudbou. Herecké výkony nevyrovnané, réžia podpriemerná. Počítačové efekty na úrovni ručnej animácie. Dávam jednu hviezdičku.

Tonda06.10.2019 13:09:36

Prosimtě jdi si svoji politickou agitku dělat někam jinam, sem chodí lidé, aby odpočívali. OldNOe lže, film je výborný, historicky věrný a má příběh. Rozhodně není nízkonákladový. Paráda, doporučuji.

OldNoe 06.10.2019 16:46:17

Pre "Tonda". Môj zlatý...politickú agitku robíš ty. Žasnem nad tým, ako sú niektorí ľudia ochotní konzumovať i výkaly, hlavne nech padajú z tej správnej prdele. Či už Ruskej, Americkej, či akejkoľvek inej. Takže z mojej strany žiadna agitka, ale nestranný pohľad. Podľa teba klamem, lebo film je historicky verný a má príbeh. Nuž, filmy väčšinou mávajú príbeh. Či je historicky verný, to by som si nedovolil spochybniť. Najmä v dnešných dňoch, keď sa napr. v Čechách pretriasa otázka Konevovho pamätníka. Otázka ale znie, ako sa tvorcom podarilo ten historický príbeh filmovými prostriedkami zrealizovať. A o tom som napísal. Ako službu spoludivákom. Aby nezačali pozerať film, ktorý po 20. minútach opustia. A tiež trvám na tom, že film je jednoznačne nízkonákladový. A ak sa domnievaš, že sem chodia ľudia aby odpočívali, tak "odpočívaj v pokoji".

Jerry 06.10.2019 22:11:42

Je vidět, že ten film byl dělán celkem s menším rozpočtem, ale o to v tomto případě vůbec nejde. Jde o celkem zajímavý příběh z války, i když je tam relativně dost ruského vlastenectví (ale toho je v amerických filmech taky na kýble). No, jinak kdo chce dokonalé digi efekty, ať se jde dívat na sci-fi. O tomhle ten film není. Taky je potřeba pochopit, že mentalita Rusů je trochu jiná než naše a je nutno si uvědomit, že ztratili za války 15% obyvatelstva (převážná část bylo civilní obyvatelstvo, brutálně vyvražděno nacisty a toto trauma v nich stále přetrvává). I z tohoto hlediska je nutno se na to dívat.Bez problémů jsem se díval až do konce a dal bych tak 65%. Není to žádný kasovní trhák, ale je to dobrý.

sova 07.10.2019 00:26:48

slabší průměr

OldNoe 07.10.2019 01:31:41

Pre Jerry. Myslím, že sa vcelku zhodneme. Napríklad na tom, že i nízkonákladový film môže byť občas vydarený. Aj keď to nie je tento prípad. Netvrdím, že by mal obsahovať počítačové efekty nerozoznateľné od skutočnosti, ale použité skôr hovoria o tom, že ich robil niekto, kto ich vyrobiť nevie, čo nám otvára podozrenia ohľadom posunutia "kšeftu" známemu(známej), či inej forme prospechárstva. Samozrejme, na úkor filmu. Čo sa týka ruského patriotizmu, tak ten mi vôbec neprekáža, naopak, pôsobí na mňa optimisticky. Ale musí byť presvedčivý. Vieme, že v priebehu výroby filmu sa nakrúcajú jednotlivé zábery. Tie však nejdú kontinuálne za sebou, ale často i v opačnom časovom slede. A úlohou hercov i režiséra je napriek tomu kontinualitu príbehu vytvoriť, čomu napomáhajú i ďalšie profesie: hudba, strih, atď. Herecké výkony tu však túto kontinualitu nevytvárajú, pretože sú nevyrovnané. Samozrejme, režisér ich nemal v tejto podobe pustiť. Nedôveryhodné sú i exteriéry. Najmä cca 1 km lesa, kde aj poloslepý vidí, že sa dej odohráva na jednom mieste. Hraničí to až s podceňovaním divákov. Vieme, že existujú aj kvalitné ruské filmy (napr. Michalkovove, ale i z obdobia ZSSR), ale tento sa k ich kvalite nepribližuje ani náhodou.

Komentovať (Meno "Admin" používa administrátor webu, za ostatné mená/prezývky nezodpovedáme)

Meno
Správa

Otvoriť playlist Načítať playlist Uložiť playlist Sem potiahni filmy, ktoré sa ti páčia...