Momentálne pracujeme na odstránenie chyby - nefungujúce embedy v starších filmoch.
Ďakujeme za pochopenie.

VŠETKY NOVINKY UŽ OPRAVENÉ, pokiaľ Vám niečo chýba, kontaktujte nás na [email protected]
s pozdravom team najfilmy a najserialy

po novom S MINIMOM REKLÁM a VYSKAKUJÚCICH OKIEN

Vianočné filmy, ktoré vykúzlia sviatočnú náladu30.10.2018
Vianočné filmy, ktoré vykúzlia sviatočnú náladu

Filmy o Vianociach milujeme všetci. Krásna a pohodová atmosféra, citlivá hudba, zasnežená krajina... Vianociam sa skrátka nedá odolať. A čím sú večery chladnejšia, tým lepšie nás po práci zahreje horúci čaj, sviečka a dobrý vianočný príbeh. Takýchto filmov nájdete mnoho, tých nezabudnuteľných je len pár...


Vianočná koleda

Lakomý obchodník sa na Vianoce stretáva s duchom svojho zosnulého priateľa. Ten ho varuje, že ak nezmení svoj život, hrozí mu zatratenie. Spoločne s duchom Vianoc navštevuje svoje detstvo, mladosť a vidí svoj terajší život inými očami. Jeden z najkrajších príbehov s vianočnou atmosférou z pera Charlesa Dickensa vám ukáže, že čas Vianoc nie je len o darčekoch a oslavách, ale možno naozaj o niečom inom, o čase, kedy sa môžeme zmeniť...

Noc plná zázrakov

Aj Poliaci majú svoju Lásku nebeskú. Menej akčná, menej šteklivá, no o to úprimnejšia. Lebo je nám Slovákom bližšia. Čo skutočne riešime na Vianoce? Aby sme nemuseli stráviť slávnostný deň v práci, aby sme nenechali doma deti samé, aby sme si našli cestu k rodine, aby sme opäť komunikovali s manželom... Noc plná zázrakov paradoxne ukazuje, že najväčším zázrakom je ľudská blízkosť a najkrajším darom porozumenie.

Láska nebeská

Naši rodičia si nevedeli predstaviť Vianoce bez Popolušky, my bez Lásky nebeskej. Lebo je úprimná, vtipná a taká pravdivá! Lebo ukazuje lásku, ako ju poznáme. Medzi manželmi, priateľmi, rodičmi, lásku, o ktorej sa mlčí, lásku, ktorá nám dovolí snívať a lásku, ktorá je sebecká a zraňuje. Jeden z najlepších filmov Richarda Curtisa môžete vidieť stokrát, no aj tak sa budete znovu smiať, plakať aj krútiť hlavou. Lebo taká je láska.

Polárny expres

Animovaným filmom sme začali a tiež ním aj skončíme. Polárny expres vyjadruje to, čo Vianoce znamenajú pre tých najmenších. Tajné túžby, priania, odhaľovanie tajomstiev. Snáď vás neprekvapí, že cesta na severný pól bude spojená s otázkou, odkiaľ prichádzajú pod vianočný stromček darčeky. Tento film vás na chvíľu vráti do detstva a dovolí užívať si vianočný čas tak, ako si ho pamätáte spred mnohých rokov.

Otvoriť playlist Načítať playlist Uložiť playlist Sem potiahni filmy, ktoré sa ti páčia...