Momentálne pracujeme na odstránenie chyby - nefungujúce embedy v starších filmoch.
Ďakujeme za pochopenie.

VŠETKY NOVINKY UŽ OPRAVENÉ, pokiaľ Vám niečo chýba, kontaktujte nás na [email protected]
s pozdravom team najfilmy a najserialy

po novom S MINIMOM REKLÁM a VYSKAKUJÚCICH OKIEN

Prečo milujeme Woodyho Allena? Lebo spája lásku s cestovaním30.10.2018
Prečo milujeme Woodyho Allena? Lebo spája lásku s cestovaním

Woody Allen natočí každý rok dobrý film, čo je naozaj obdivuhodné, keďže má už viac ako 80 rokov. Napriek tomu si drží status jedného z najobľúbenejších režisérov všetkých čias, a to predovšetkým vďaka autorským filmom. V nich spája zväčša zamotaný romantický príbeh a krásnym miestom s atmosférou, pretože sám režisér verí, že čo mesto, to iný typ vzťahu.


Polnoc v Paríži

Začínajúci spisovateľ Gil pricestuje so snúbenicou do Paríža. Kým dôvera a láska sa z ich vzťahu vytráca, Gila postupne zlákajú prechádzky nočným Parížom. Zdá sa, že v nočných uličkách sa dá všetko, dokonca aj cestovať v čase. Keď sa zoznámi s nádhernou éterickou Inez, verí, že objavil tú pravú. Romantický príbeh o hľadaní spriaznenej duše a zlatých čias vyrozprávaný jedinečným spôsobom patrí medzi najlepšie Allanove počiny.

Café Society

Tento príbeh sa odohráva v atmosfére dvoch miest, najprv v Los Angeles, neskôr v New Yorku. Tým najdôležitejším miestom sú však priestory kaviarní, podnikov, reštaurácií a večierkov, kde sa v polovici minulého storočia zhromažďovala „café society“ – zbohatlíci, herečky, umelci, krásne ženy a tí, čo točili peniaze. Na romantickom príbehu nenaplnenej lásky ukazuje Woody Allen, ako nezvratne a nekompromisne ovplyvňuje a mení spoločnosť životy a vzťahy ľudí.

Kúzlo mesačného svitu

Príbeh dvoch netradičných hrdinov- nadaného kúzelníka v podaní Colina Firtha, ktorý navštívi usadlosť v južnom Francúzsku, aby odhalil pred váženou rodinou podvodnícku vyvolávačku duchov Emmu Stone. Ako to už býva, hlavní hrdinovia sa do seba zamilujú, čo celú akciu komplikuje. Užijete si vyhliadky na more, jazdy v kabriolete, nekonečné slnečné popoludnia a samozrejme vtipné zvraty a dokonale napísané dialógy.

Vicky Cristina Barcelona

Dve kamarátky sa stretávajú v Barcelone, aby si pred svadbou jednej z nich užili posledné dni slobody a zábavy. Barcelona ich láka uvoľnenosťou, zašitými uličkami a mladým ženatým umelcom, do ktorého sa obe zamilujú. Začína romantická a šteklivá šaráda medzi manželským párom a oboma dievčatami, ktorá takmer skončí tragicky. Barcelona si spolu s hlavnými hrdinkami užijete plnými dúškami a je možné, že po premiére filmu Woody Allen zdvihol turistickú návštevnosť v najkrajšom meste Španielska.

Otvoriť playlist Načítať playlist Uložiť playlist Sem potiahni filmy, ktoré sa ti páčia...