Momentálne pracujeme na odstránenie chyby - nefungujúce embedy v starších filmoch.
Ďakujeme za pochopenie.

VŠETKY NOVINKY UŽ OPRAVENÉ, pokiaľ Vám niečo chýba, kontaktujte nás na [email protected]
s pozdravom team najfilmy a najserialy

po novom S MINIMOM REKLÁM a VYSKAKUJÚCICH OKIEN

Najočakávanejšie rozprávky tohto roku, ktoré musia vidieť všetky rodiny30.10.2018
Najočakávanejšie rozprávky tohto roku, ktoré musia vidieť všetky rodiny

Čo by bol sobotný večer za oddych, keby sme si pri ňom nemohli pozrieť rozprávku? Rok čo rok vychádzajú nové, kvalitné i menej podarené príbehy z dielne viacerých tvorcov, ktoré majú snahu zaujať malých i väčších divákov. Tých nepodarených bolo tento rok dosť. Našťastie to vyvážilo niekoľko perfektných príbehov, ktoré vám spríjemnia chladné jesenné podvečery i upršanú nedeľu.


Coco

Animák roka! Zvíťazil nielen neopotrebovaným námetom, ale predovšetkým tým, ako ju poňal. Deň pred našimi Dušičkami slávia svoj sviatok aj Mexičania. Je zvykom pripomínať si milovaných zosnulých, stretávať sa a zabávať. Mexičania veria, že v tento sviatok prichádzajú aj zosnulí navštíviť svojich drahých. Avšak drobným nedorozumením sa na „opačnú“ stranu vyberie živý chlapec, nezbedný Miguel, ktorý chce nájsť svojho prastarého otca.

Vtipný, citlivý príbeh dotiahnutý do dokonalosti má v sebe síce trochu kontroverznosti, na druhej strane grafika, hudba, scenár a zmysel pre humor potešia srdce rodičov aj detí. Aj keď k Burtonovej Mŕtvej neveste sa námetom a spracovaním úplne nepriblížil, predsa len je to výnimočný film.

Pračlovek

Dug je vtipný, priateľský, prežíva radosti i trápenia a občas sa mu všetko nepodarí. Je skoro ako každý iný človek, až na to, že on žije v dobe kamennej. Náhoda chcela, aby to bol práve on a jeho štvornohý priateľ, ktorý sa ocitnú na nepriateľskom území, aby zachraňovali svoj kmeň pred nebezpečným lordom Bufoňom. Ak ste zvedaví, ako vyzeral praveký futbal a čo všetko obnášalo, získať ruku ženy v čase mamutov, táto rozprávka je tá pravá.

Jej hlavnou prednosťou je netradičná grafika (kto má rád rozprávku Slepačí úlet, príde si na svoje), ale aj kvalitne napísaný scenár, kde sa humorom a dobre vypointovanými dialógmi nešetrí. Práve v tomto smere ide o najlepší animovaný počin roka.

Peter Rabbit

Táto rozprávka vtrhla do kín pred Veľkou nocou. My chválime dokonalé načasovanie a najmä skvelé uchytenie samotného príbehu. Čo sa stane, ak rozkošnému zajačikovi vyzlečú tvorcovia hodvábny kabátik, oblečú mu jeansovú bundu a spravia z neho sirotu – rebela? Rozhodne skvelý film, ktorý napriek tomu, že pri niektorých scénach musíte zavrieť oči, zaručí zábavu celej rodine. Vtipný príbeh a hrdina – nehrdina, kombinácia, ktorá prinesie veľa prekvapení a donúti ostať pred obrazovkami aj oteckov. Mamičky sú isté, tie sa do Petra okamžite zamilujú. Aj keď je to zajac.

Otvoriť playlist Načítať playlist Uložiť playlist Sem potiahni filmy, ktoré sa ti páčia...