Momentálne pracujeme na odstránenie chyby - nefungujúce embedy v starších filmoch.
Ďakujeme za pochopenie.

VŠETKY NOVINKY UŽ OPRAVENÉ, pokiaľ Vám niečo chýba, kontaktujte nás na [email protected]
s pozdravom team najfilmy a najserialy

po novom S MINIMOM REKLÁM a VYSKAKUJÚCICH OKIEN

Film Obyčajná tvár patrí k najdojímavejším filmov, aké ste kedy videli.30.10.2018
Film Obyčajná tvár patrí k najdojímavejším filmov, aké ste kedy videli.

Predstavte si, že sa narodíte s nedostatkom, ktorý okamžite každému udrie do očí. Presne to sa stalo Augustovi Pullamnovi, ktorého poznávacím znamením je výrazná vada tváre, ktorej nedokáže pomôcť skalpel ani maskovanie.


Jeho chyba je tak očividná, že si ľudia vytvárajú predsudky skôr, než chlapec prehovorí. To mu však nebráni v tom, aby vykročil do života. August chodí do školy, rád sa učí a zoznamuje s ľuďmi. Napriek nízkemu veku je to zrelý a šikovný chlapec, ktorý si vie poradiť s problémami a svojim optimizmom dokáže nakaziť aj svoje okolie.

August trávi veľkú časť času s výraznou bielou helmou, za ktorou skrýva nepekné postihnutie. Keď nastúpi do školy, je nútený svoju ochranu pred svetom odložiť. Napriek ťažkým začiatkom si v škole rýchlo nájde priateľov, ktorý ho dokážu oceniť takého, aký naozaj je. V hlavných úlohách tohto láskavého, bezprostredného a predovšetkým ľudského príbehu sa predstaví Jacob Tremblay, u ktorého rozhodne nejde o prvú filmovú úlohu.

Len dvanásťročný herec si už stihol zahrať v niekoľkých zaujímavých filmoch, medzi nimi napríklad v oscarovej dráme Izba, kde podal napriek nízkemu veku strhujúci a mrazivý herecký výkon. Objavil sa však aj vo filmovej rozprávke Šmolkovia 2 či v príbehu The Book of Henry.

Po jeho boku si zahrali známy hollywoodski herci Julia Robert a Owen Wilson, ktorí sa svojich rodičovských úloh zmocnili vynikajúco a aj vďaka nim sa výnimočne spracovaný knižný bestseller stal jedným z najkrajších príbehov, aké sa na filmovom plátne minulý rok objavili.

Otvoriť playlist Načítať playlist Uložiť playlist Sem potiahni filmy, ktoré sa ti páčia...