Momentálne pracujeme na odstránenie chyby - nefungujúce embedy v starších filmoch.
Ďakujeme za pochopenie.

VŠETKY NOVINKY UŽ OPRAVENÉ, pokiaľ Vám niečo chýba, kontaktujte nás na [email protected]
s pozdravom team najfilmy a najserialy

po novom S MINIMOM REKLÁM a VYSKAKUJÚCICH OKIEN

Bradley Cooper je viac než skvelý herec. Ide mu to aj na režisérskej stoličke.30.10.2018
Bradley Cooper je viac než skvelý herec. Ide mu to aj na režisérskej stoličke.

Bradley Cooper je herec, ktorý vďaka svojej charizme a trochu rebelskému imidžu získava predovšetkým v posledných rokoch najmä kvalitné úlohy, a vďaka vždy dobre zvládnutej práci sa po dlhých rokoch tvrdej práce zaradil na hollywoodsku špičku.


Pamätať si ho môžeme predovšetkým ako okúzľujúce manžela trpiaceho bipolárnou psychózou z komornej romantickej komédie Terapia láskou. Aj vďaka tomuto filmu sa u tisícok žien po celom svete zapísal ako neoblomný romantický hrdina. Za túto úlohu ho ocenili aj kritici, a to oscarovou nomináciou v kategórii herec v hlavnej úlohe. Ďalšie oscarové nominácie nasledovali za stvárnenie vyšetrovateľa, ktorý sa zamiloval do Amy Adamsovej v čiernej komediálnej dráme Špinavý trik. Tretia nominácia prišla za Amerického ostreľovača, ktorý zas ocení najmä mužské publikum.

Po jeho boku sa vystriedalo viacero hereckých kolegýň, diváci ho však najradšej vidia s Jennifer Lawrence, s ktorou si okrem už spomínanej Terapie láskou zahral aj v životopisnom príbehu Joy či dráme Serena.

Tento rok sa Bradley Cooper postavil nielen za kameru, ale zároveň sa posadil na režisérsku stoličku, no svoj podiel mal aj na scenári. A to pre už štvrtý remake príbehu Zrodila sa hviezda. Herecký debut v úlohe objavenej hviezdičky bravúrne zvládla známa speváčka Lady Gaga. Známy príbeh sa vďaka presvedčivému hereckému výkonu, vynikajúcim skladbám a uveriteľným emóciám svojich predchodcov nielen prekonal, ale kombinácia Lady Gaga a Bradleyho Coopera funguje oveľa viac než notoricky známa dvojica Barbra Streisand a Kriss Kristofferson.

Nie je to len vďaka tomu, že dvojica je oveľa harmonickejšia. Na plátne sa stretáva starnúca rocková hviezda, stále okúzľujúci, no rokmi a skúsenosťami zničený úspešný spevák, a mladučká naivná dievčina, ktorú náhodne objaví v bare. Práve nesúlad veku a životných skúseností okorenený nadčasovými rockovými baladami a dramatický záver robia z požičaného príbehu nadčasovú klasiku, ktorá sa predovšetkým u žien zapíše ako najkrajší príbeh lásky tohto roku. Zrodila sa hviezda je dôkazom, že aj najjednuduchšia dejová línia a „opozeraný“ scenár dokážu pri správnom podaní divy.

Otvoriť playlist Načítať playlist Uložiť playlist Sem potiahni filmy, ktoré sa ti páčia...