Momentálne pracujeme na odstránenie chyby - nefungujúce embedy v starších filmoch.
Ďakujeme za pochopenie.

VŠETKY NOVINKY UŽ OPRAVENÉ, pokiaľ Vám niečo chýba, kontaktujte nás na [email protected]
s pozdravom team najfilmy a najserialy

po novom S MINIMOM REKLÁM a VYSKAKUJÚCICH OKIEN

Blog najfilmy.sk


Bradley Cooper je viac než skvelý herec. Ide mu to aj na režisérskej stoličke.

30.10.2018

Bradley Cooper je herec, ktorý vďaka svojej charizme a trochu rebelskému imidžu získava predovšetkým v posledných rokoch najmä kvalitné úlohy, a vďaka vždy dobre zvládnutej práci sa po dlhých rokoch tvrdej práce zaradil na hollywoodsku špičku.

Prečo milujeme Woodyho Allena? Lebo spája lásku s cestovaním

30.10.2018

Woody Allen natočí každý rok dobrý film, čo je naozaj obdivuhodné, keďže má už viac ako 80 rokov. Napriek tomu si drží status jedného z najobľúbenejších režisérov všetkých čias, a to predovšetkým vďaka autorským filmom. V nich spája zväčša zamotaný romantický príbeh a krásnym miestom s atmosférou, pretože sám režisér verí, že čo mesto, to iný typ vzťahu.

Vianočné filmy, ktoré vykúzlia sviatočnú náladu

30.10.2018

Filmy o Vianociach milujeme všetci. Krásna a pohodová atmosféra, citlivá hudba, zasnežená krajina... Vianociam sa skrátka nedá odolať. A čím sú večery chladnejšia, tým lepšie nás po práci zahreje horúci čaj, sviečka a dobrý vianočný príbeh. Takýchto filmov nájdete mnoho, tých nezabudnuteľných je len pár...

Film Tiché miesto je pocta mysterióznym príbehom

30.10.2018

John Krasinski prišiel tento rok na filmovú scénu s minimalistickým nápadom, ale vyťažil z neho, čo sa dalo. Okrem režisérskej stoličky a podiele na scenári sa spolu so svojou životnou partnerkou objaví aj v hlavnej úlohe. Jednoduchý príbeh, minimum vysvetľovania a skvelý filmový zážitok – také sú hodnotenia nadšených divákov a kritikov.

Najočakávanejšie rozprávky tohto roku, ktoré musia vidieť všetky rodiny

30.10.2018

Čo by bol sobotný večer za oddych, keby sme si pri ňom nemohli pozrieť rozprávku? Rok čo rok vychádzajú nové, kvalitné i menej podarené príbehy z dielne viacerých tvorcov, ktoré majú snahu zaujať malých i väčších divákov. Tých nepodarených bolo tento rok dosť. Našťastie to vyvážilo niekoľko perfektných príbehov, ktoré vám spríjemnia chladné jesenné podvečery i upršanú nedeľu.

Životopisný film O Escobarovi jednoducho musíte vidieť

30.10.2018

Jeden z najväčších a suverénne ten najbohatší kriminálnik všetkých čias. Aj taký bol Pablo Escobar, ktorého sa celý svet bál, a zároveň ho obdivoval. Pozrite si životopisný príbeh drogového baróna, ktorý vám ukáže biznis so životmi ľudí z úplne inej perspektívy.

Film Obyčajná tvár patrí k najdojímavejším filmov, aké ste kedy videli.

30.10.2018

Predstavte si, že sa narodíte s nedostatkom, ktorý okamžite každému udrie do očí. Presne to sa stalo Augustovi Pullamnovi, ktorého poznávacím znamením je výrazná vada tváre, ktorej nedokáže pomôcť skalpel ani maskovanie.

Najväčšou hviezdou českej kinematografie zostáva Karel Roden

30.10.2018

Rok čo rok česká kinematografia dokazuje, že patrí medzi najlepších tvorcov filmov na svete. Okrem kvalitnej generácie režisérov a scenáristov, ktorí posúvajú hranice kultúry v malej krajine ďalej, než je možné veriť, majú na dobre natočených filmoch zásluhu aj českí herci a herečky. Medzi najväčšie hviezdy patrí bezpochyby Karel Roden, ktorého tretie pokračovanie úspešného seriálu HBO Terapie sa už čoskoro dočká premiéry.

Internet a moderné technológie? Tieto filmy vás presvedčia, že opatrnosť je na mieste

30.10.2018

Po tom, ako Jirka Král vydal dokument Bol som youtuber, ktorý má za sebou takmer dva milióny zhliadnutí, kde ukazuje, ako moderné technológie vstupujú do života mladých ľudí, ovplyvňujú ich a neraz im aj škodia, otvoril na verejnosti zasadnú otázku. Do akej miery vstupujú do nášho života média, technológie a internet? Akú skutočnú moc nad nami majú?

Filmy o hudbe, ktoré vás prinútia sadnúť za klavír

30.10.2018

Prvý október je v kalendári známy aj ako Medzinárodný deň hudby. Či už vás výkony muzikantov nechávajú chladnými, alebo sa pri tónoch hudby radi zasnívate, filmy o hudobných génioch a ich nie jednoduchom živote sa vám určite budú páčiť.

Otvoriť playlist Načítať playlist Uložiť playlist Sem potiahni filmy, ktoré sa ti páčia...